Get your mates together and watch all the games from Euro 2024 live at Hudson House.

⚽️ Enjoy all the actions with friends and other football fans as we screen the big matches live in HD ⚽️

You can reserve a booth* for the duration of your game, enjoy all the action on your own screen. Each booth seat 6-8 people.

The kitchen will be open until 930pm so you can enjoy everything from Burgers to Ribs.

*Booth requires minimum spend.

To reserve your booth email

enquiries@hudson-house.com

Group stage

June 14

Germany vs Scotland (Munich, 8pm)

June 15

Hungary vs Switzerland (Cologne, 2pm)

Spain vs Croatia (Berlin, 5pm)

Italy vs Albania (Dortmund, 8pm)

June 16

Poland vs Netherlands (Hamburg, 2pm)

Slovenia vs Denmark (Stuttgart, 5pm)

Serbia vs England (Gelsenkirchen, 8pm)

June 17

Romania vs Ukraine (Munich, 2pm)

Belgium vs Slovakia (Frankfurt, 5pm)

Austria vs France (Dusseldorf, 8pm)

June 18

Turkey vs Georgia (Dortmund, 5pm)

Portugal vs Czechia (Leipzig, 8pm)

June 19

Croatia vs Albania (Hamburg, 2pm)

Germany vs Hungary (Stuttgart, 5pm)

Scotland vs Switzerland (Cologne, 8pm)

June 20

Slovenia vs Serbia (Munich, 2pm)

Denmark vs England (Frankfurt, 5pm)

Spain vs Italy (Gelsenkirchen, 8pm)

June 21

Slovakia vs Ukraine (Dusseldorf, 2pm)

Poland vs Austria (Berlin, 5pm)

Netherlands vs France (Leipzig, 8pm)

June 22

Georgia vs Czechia (Hamburg, 2pm)

Turkey vs Portugal (Dortmund, 5pm)

Belgium vs Romania (Cologne, 8pm)

June 23

Switzerland vs Germany (Frankfurt, 8pm)

Scotland vs Hungary (Stuttgart, 8pm)

June 24

Croatia vs Italy (Leipzig, 8pm)

Albania vs Spain (Dusseldorf, 8pm)

June 25

Netherlands vs Austria (Berlin, 5pm)

France vs Poland (Dortmund, 5pm)

England vs Slovenia (Cologne, 8pm)

Denmark vs Serbia (Munich, 8pm)

June 26

Slovakia vs Romania (Frankfurt, 5pm)

Ukraine vs Belgium (Stuttgart, 5pm)

Czechia vs Turkey (Hamburg, 8pm)

Georgia vs Portugal (Gelsenkirchen, 8pm)

Round of 16

June 29

  1. 1A vs 2C (Dortmund, 8pm)
    38. 2A vs 2B (Berlin, 5pm)

b

  1. 1B vs 3A/D/E/F (Cologne (8pm)
    40. 1C vs 3D/E/F (Gelsenkirchen, 5pm)

July 1

  1. 1F vs 3A/B/C (Frankfurt, 8pm)
    42. 2D vs 2E (Düsseldorf, 5pm)

July 2

  1. 1E vs 3A/B/C/D (Munich, 5pm)
    44. 1D vs 2F (Leipzig, 8pm)

Quarter-finals

July 5

  1. W39 vs W37 (Stuttgart, 5pm)
    46. W41 vs W42 (Hamburg, 8pm)

July 6

  1. W43 vs W44 (Berlin, 8pm)
    48. W40 vs W38 (Dusseldorf, 5pm)

Semi-finals

July 9

  1. W45 vs W46 (Munich, 8pm)

July 10

  1. W47 vs W48 (Dortmund, 8pm)

Final

July 14

  1. W49 vs W50 (Berlin, 8pm)